Eylül 28, 2022
Yönetim Kurulumuz

YÖNETİM KURULUMUZ

BURAK DİNÇER
1986 Yılında Malatya’da doğdu. Yeşilyurt Kolukısa Anadolu Lisesini bitirdikten sonra 2010 yılında İnönü Üniversitesi İİBF İşletme ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde üniversite eğitimini başladı. 2013 yılında Kahramanmaraş – Elbistan ’ da Sosyal Güvenlik Kurumunda kamu görevine başladı. Halen Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde görev yapmaktadır. 2017 yılında Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği (SOGÜAD)’ın Kurucu başkanlığını üstlenerek halen bu görevi yapmaktadır.
Evli ve dünya tatlısı özel bir kız babası.
 

Mustafa ÇALIŞKAN

Konya’nın Ereğli ilçesinde 1992 yılında dünyaya geldi. Orta okulunu Ereğli’de Öğretmen Abdurrahim İlk Öğretim Okulunda okudu. Konya Selçuklu Lisesi (Konevi Anadolu Lisesi)’den 2010 yılında mezun oldu. Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunun Sosyal Güvenlik Bölümünden 2013 yılında mezun oldu. Aynı yıl Kamu Personeli Seçme Sınavı ile İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne memur kadrosuna atandı. DGS ile kayıt olduğu Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümünden 2020 yılında mezun oldu. Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde halen görev yapmakta. Bir oğlu ve bir kızı var.
Abdulgaffar ARSLAN

Mali İşlemlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde 1982 yılında dünyaya geldi. Sırasıyla Malatya ilinde 1989-1997 yılları arasında Battalgazi Hatunsuyu İlköğretim Okulu, 1998-2002 yılları arasında Turgut Özal Anadolu Lisesinde, 2005-2009 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdikten sonra; İnönü Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler alanında halen yüksek lisans yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Malatya Sosyal Güvenlik Kurumunda görev yapmaktadır.
 

Abdulkadir SUDAÜZEN

Mevzuat ve Toplu Görüşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Diyarbakır ‘da 1982 yılında doğdu. İnönü üniversitesi Fizik bölümünü bitirdikten sonra 2006 yılında Fen ve Matematik ana dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2009 yılında İzmit Sosyal Güvenlik Merkezinde memur olarak çalışmaya başladığı iş hayatını, daha sonra Gebze Sosyal Güvenlik Merkezi, Bağcılar Sosyal Güvenlik Merkezinde çalıştıktan sonra 2015 yılından beri Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde icra memuru olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
ABDULKADİR SUDAÜZEN

Genel Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Malatya 1976’da doğdu. İlkokulu Necatibey İlkokulunda okuduktan sonra Kubilay Ortaokulu ardından 1994 yılında Kubilay Lisesinden mezun oldu. Uludağ Üniversitesi Fransızca Öğretmenliğini ailevi nedenlerle bıraktıktan sonra DMS sınavı ile Bakırköy SSK da göreve başladı,. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. 2011 yılından beri Malatya Sosyal Güvenlik Kurumunda çalışmaya devam etmektedir. 2019 yılında kişisel gelişim amacıyla Emlak ve emlak yönetimi bölümünü bitirdi.
 

Emir BEYAZ

Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Hatay, Samandağ ilçesinde 1977 yılında doğdu. İlkokul, ortaokul, ve liseyi Samandağ ilçesinde okudu. 2001 yılında Gaziantep Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Bölümünü bitirdi. Eğitim hayati boyunca sanatsal ve kültürel aktivitelerde aktif rol aldı. Tiyatroda çocuk oyunları sergiledi. Engelli Bireylerle ilgili projelerde aktif çalıştı. 2006-2014 arası Özel Eğitim Kurumlarında çalıştı. 2015 yılından beri Şırnak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü çalışmaktadır. 2017 yılında kurulan Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği (SOGÜAD) Şırnak temsilciliğini görevini halen devam etmektedir. Evli, 2 kız çocuğu babasıdır.

EMİR BEYAZ

Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Adana Kozan ilçesi 1983 doğdu. İlkokul, Ortaokul ve lise öğrenimi Kozanda tamamlayarak 2004 yılında lise düzeyi Kamu Personeli Seçme Sınavı ile önce vekil İmam Hatip olarak Diyanet İşleri Başkanlığında göreve başladı. 2005 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavı ile SSK Bursa Karacabey Hastanesinde göreve başladı. Aynı yıl SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına devri sonrası SSK da çalışmayı tercih ederek Adana SSK Sağlık İşleri Müdürlüğüne tayin oldu. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü bitirdi. Evli ve iki çocuk babasıdır. Halen Adana Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde görevine devam etmektedir.

 

Aramıza Katılmak İstiyorsanız...

Sendikamıza üye olmak çok kolay formu doldurun yeter